Kilka słów o sobie!

Nazywam się Witold Wojciechowski. Jestem osobą świecką.

Urodziłem się 02.09.1949 r. w Zgierzu koło Łodzi. Tutaj, w parafii Matki Bożej Dobrej Rady zostałem ochrzczony, przystąpiłem do Pierwszej Komunii św.
i otrzymałem sakrament bierzmowania. Także w Zgierzu uczęszczałem do Szkoły Podstawowej Nr 8 i Liceum im. St. Staszica. Studiowałem w łodzi na Wydziale Mechanicznym Politechniki. Jestem żonaty i mam dwóch synów.

W 1981 r. znalazłem się w Niemczech. Tutaj (Carlsberg) wstąpiłem w 1983 r. do ruchu "światło-życie", prowadzonego wówczas jeszcze przez Sługę Bożego F. Blachnickiego. Także tutaj 30 grudnia 1994 r. zawierzyłem w uroczystym akcie swoje życie Jezusowi Chrystusowi.

W latach 1989-1991 byłem w Düsseldorfie animatorem grupy Domowego Kościoła.

W 1997 r. poznałem Panią Wszystkich Narodów i w tym samym roku miałem wielką łaskę reprezentować Polskę w II Międzynarodowym Dniu JEJ Modlitwy w Amsterdamie / Holandia. Wkrótce po tym zawierzyłem siebie bez reszty Matce Bożej. Odtąd pracuję dla Niej
i dla Sprawy Jej Syna.

W 1999 r. wstąpiłem do niemieckiej grupy modlitewnej "Pani Wszystkich Narodów" w Düsseldorfie. To właśnie z inicjatywy tej grupy powstała 31 maja 2000 r. "Wspólnota Matki i Pani Wszystkich Narodów".

W latach 2000-2001 wygłosiłem prelekcje o "Pani Wszystkich Narodów" w 17-tu polskich kościołach,
w tym w Niepokalanowie (patrz załączone zdjęcie) i w 5-ciu Wyższych Seminariach Duchownych.

W mojej pracy dla "Pani Wszystkich Narodów" pomagali mi w Polsce: ks. dr Ryszard Ukleja z Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach koło Konina i ks. Czesław Kujawa, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Strzelcach koło łasina. Aktualnie współpracuję z ks. Krzysztofem M. Winklerem z Wodzisławia śląskiego.

W sierpniu 2016 r. założyłem Fundację "Ave Mater".


Proszę o modlitwę w intencji mojej, mojej rodziny i mojej pracy dla NIEJ.
Bóg zapłać!

HTML clipboard HTML clipboard PS.
Od 2002 r. prowadzę w Internecie stronę poświęconą Objawieniom Amsterdamskim - www.p-w-n.de. Jest to jedyne opracowanie w języku polskim, ujmujące temat w tak bardzo szeroki i kompleksowy sposób. Na jego podstawie napisano już i obroniono dwie prace dyplomowe. Kolejne są w trakcie pisania.
Ponadto napisałem artykuły o
Pani Wszystkich Narodów. Ukazały się one w „Miłujcie się” (Nr 9-10, 1999), „Echo Medziugorja (Nry: 185 / 2003 i 196 / 2004), źródło (Nr 25 / 2003). Napisałem także - wspólnie z Wincentym Łaszewskim - rozdział o Pani Wszystkich Narodów do książki pt. świat Maryjnych Objawień (Fons Omnis, Warszawa 2003)
Copyright © 2016 - 2019 by Fundacja Ave Mater