HTML clipboard

HTML clipboard Aktualności

Spotkanie w Amsterdamie
22 lutego 2019 r. w Amsterdamie / Holandia, w parafii Polskiej Misji Katolickiej, w kościele pw. św. Łukasza Ewangelisty (Parafia Czterech Ewangelistów) zostanie wygłoszona prelekcja pt. "Na ratunek światu! - Orędzia Amsterdamskie".

Przed prelekcją - o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św.
Prelekcję wygłosi mgr inż. Witold Wojciechowski.
Będzie to swego rodzaju "Polski Dzień Modlitwy Pani Wszystkich Narodów" na który Was wszystkich już dziś serdecznie zapraszamy.
Dla uczestników spotkania przybywających z daleka istnieje możliwość rezerwacji noclegu w hotelu w Amstelveen.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres: avemater@avemater.pl
Informację o tym wydarzeniu rozpowszechnijcie proszę jak najszerzej.
A zatem do zobaczenia w Amsterdamie - na spotkaniu z Naszą Niebieską Matką!


Pani Wszystkich Narodów zawitała do Torunia!

22 października 2018 r. ks. bp W. A. Mering poświęcił w Toruniu - w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II - wizerunek Matki Bożej upamiętniający uznane przez Kościół Objawienia w Akita / Japonia. Wprawdzie w Japonii nadano mu nazwę "Nasza Kochana Pani z Akita", w Toruniu zaś "Matka Boża Płacząca z Akita", to jednak w obu przypadkach chodzi o wizerunki wykonane na podstawie Cudownego Obrazu Pani Wszystkich Narodów. W tym konteście proszę obejrzeć fragment niniejszego filmu rozpoczynający się od czasu projekcji: 2.10.35. Dodatkowo polecamy zapoznanie się z opracowaniem pt. "Akita i Amsterdam..." oraz koniecznie z notką u dołu - zaznaczoną gwiazdką.

HTML cl

Kolejny Narodowy Dzień Modlitwy Pani Wszystkich Narodów odbył się w sobotę 29 września 2018 r. , w święto Archanioła Michała - patrona Niemiec, w Düsseldorfie / Niemcy. Prelekcję pt. "Maryja wskazuje wszystkim narodom drogę Bożego Miłosierdzia" wygłosił ks. Paul Maria Sigl z Rzymu. Jak tylko ukaże się reportaż zdjęciowy z tego spotkania, podamy Wam odpowiedni link. Zdjęcia i materiał Video z poprzednich Dni Modlitwy: 1997 - 2017 / GEBETSTAGE-ARCHIVHTML clipbo


Copyright © 2016 - 2019 by Fundacja Ave Mater