HTML clipboard

HTML clipboard Aktualności

Drodzy Przyjaciele!

5 stycznia 2019 r., w pierwszą sobotę miesiąca, w Amsterdamie, w Kaplicy Pani Wszystkich Narodów będącej Sanktuarium Macierzyństwa Maryi dla wszystkich ludzi, wszystkich czasów będę głosić, dla moich rodaków w Holandii, prelekcję pt. „Na ratunek światu! - Orędzia Amsterdamskie”.
Odbieram to jako nieopisaną łaskę Nieba, a jednocześnie jako wielkie zobowiązanie do godnego „reprezentowania” JEJ SPRAWY. Wierzę, że w ten sposób uda mi się z Bożą pomocą pozyskać wielu moich słuchaczy do wzięcia udziału w JEJ Wielkiej Akcji Ratowania Świata od upadku, katastrofy i wojny, którą Matka Boża nazywa także Wielkim Dziełem Zbawienia i Pokoju.

I tutaj wielka prośba do Was, moi drodzy: Gdybyście mieli możliwość partycypowania w kosztach mojego wyjazdu (przejazd, nocleg, Obrazki Modlitewne do rozdania wśród uczestników spotkania itp.), to niezmiernie bym się ucieszył. Wtedy poprzez Wasz Dar Serca w jakimś sensie pojechalibyście ze mną.

Swoje finansowe wsparcie możecie zrealizować tutaj 
A gdybyście mieli jakieś intencje do przedstawienia Pani Wszystkich Narodów przed Jej Cudownym Obrazem, to zgłoście mi je proszę pisząc na adres: w.wojciechowski@avemater.pl
Z góry dziękuję Wam wszystkim za każdą formę pomocy.
mgr inż. Witold Wojciechowski / Założyciel Fundacji „Ave Mater”


Pani Wszystkich Narodów zawitała do Torunia!

22 października 2018 r. ks. bp W. A. Mering poświęcił w Toruniu - w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II - wizerunek Matki Bożej upamiętniający uznane przez Kościół Objawienia w Akita / Japonia. Wprawdzie w Japonii nadano mu nazwę "Nasza Kochana Pani z Akita", w Toruniu zaś "Matka Boża Płacząca z Akita", to jednak w obu przypadkach chodzi o wizerunki wykonane na podstawie Cudownego Obrazu Pani Wszystkich Narodów. W tym konteście proszę obejrzeć fragment niniejszego filmu rozpoczynający się od czasu projekcji: 2.10.35. Dodatkowo polecamy zapoznanie się z opracowaniem pt. "Akita i Amsterdam..." oraz koniecznie z notką u dołu - zaznaczoną gwiazdką.

HTML cl

Kolejny Narodowy Dzień Modlitwy Pani Wszystkich Narodów odbył się w sobotę 29 września 2018 r. , w święto Archanioła Michała - patrona Niemiec, w Düsseldorfie / Niemcy. Prelekcję pt. "Maryja wskazuje wszystkim narodom drogę Bożego Miłosierdzia" wygłosił ks. Paul Maria Sigl z Rzymu. Jak tylko ukaże się reportaż zdjęciowy z tego spotkania, podamy Wam odpowiedni link. Zdjęcia i materiał Video z poprzednich Dni Modlitwy: 1997 - 2017 / GEBETSTAGE-ARCHIVHTML clipbo


Copyright © 2016 - 2018 by Fundacja Ave Mater