HTML clipboard

HTML clipboard Aktualności

Kolejny Narodowy Dzień Modlitwy Pani Wszystkich Narodów odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r. w Düsseldorfie / Niemcy. Prelekcję pt. "Maryja, Matka Wszystkich Narodów wskazuje nam drogę do Triumfu Jej Niepokalanego Serca" wygłosi ks. Paul Maria Sigl z Rzymu. Zaproszenie na to spotkanie - patrzHTML clipboard tutaj. Zdjęcia i materiał Video z poprzednich Dni Modlitwy: 1997 - 2018 / GEBETSTAGE-ARCHIV

Spotkanie w Amsterdamie

22 lutego 2019 r. w Amsterdamie / Holandia, w parafii Polskiej Misji Katolickiej, w kościele pw. św. Łukasza Ewangelisty została wygłoszona HTML clipboard prelekcja pt. "Na ratunek światu! - Objawienia Amsterdamskie".


Pani Wszystkich Narodów zawitała do Torunia!

22 października 2018 r. ks. bp W. A. Mering poświęcił w Toruniu - w Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II - wizerunek Matki Bożej upamiętniający uznane przez Kościół Objawienia w Akita / Japonia. Wprawdzie w Japonii nadano mu nazwę "Nasza Kochana Pani z Akita", w Toruniu zaś "Matka Boża Płacząca z Akita", to jednak w obu przypadkach chodzi o wizerunki wykonane na podstawie Cudownego Obrazu Pani Wszystkich Narodów. W tym konteście proszę obejrzeć fragment niniejszego filmu rozpoczynający się od czasu projekcji: 2.10.35. Dodatkowo polecamy zapoznanie się z opracowaniem pt. "Akita i Amsterdam..." oraz koniecznie z notką u dołu - zaznaczoną gwiazdką.

HTML cl

HTML clipbo


Copyright © 2016 - 2019 by Fundacja Ave Mater